Taraftar Merdivenleri

818

Duplex, Triplex vb. çok katlı evlerde, villalarda, yazlıklarda vb. yaşam alanlarında katların birbiri ile iletişimini sağlayan, insanların katlar arası geliş-gidişini sağlayan araç merdivenlerdir. Herkesin evine, zevkine göre birbirinden farklı merdiven çeşidi mevcuttur. Yalnız bir merdiven çeşidi vardır ki. Ne diğerleri kadar sıradan; ne de sadece üstüne basılıp geçilen tarzda değildir. Evet, bu özel, anlamlı ve fanatik merdivenlerin adı taraftar merdivenleri olmaktadır. Tuttuğu takıma delicesine bağlı olanlar için sunmuş olduğumuz bu merdiven çeşidi ile artık takımınıza olan sevginizi evinizin en çok kullandığınız bölümü olan merdivenlerde de kullanmak mümkündür. Mimari bakımdan oldukça hoş duran bu merdiven modellerinin en kaliteli, profesyonel olan modelleri İstanbul ilinde bizlerde bulunmaktadır.

Merdiven işi emek istediğinden dolayı, bizlerde emeğe ve müşteri beklentilerine önem veren bir firma olduğumuzdan ötürü taraftar merdivenleri sizler için sunmaya karar verdik. Her konuda bir sınır vardır, fakat merdiven üretmenin, yaratmanın, çizmenin ve projelendirmenin bir sınır yoktur. En farklı, estetik ve modern merdiven çeşitlerimiz ile bu merdiven çeşidimizi de sizlere kazandırmış olduk. Tuttuğunuz takımın taraftar merdiven modelini çizmiş olduğumuz hazır proje şablonlarımız üzerinden seçebilir, aklınızda olan merdivenin yapımını isteyebilir veya bizlerden yeniden tasarlamamızı istediğiniz bir model isteyebilirsiniz. Sizlerin istekleri ve beklentileri bizlerin her zaman önceliği olduğundan dolayı başarılı ekibimiz istekleriniz doğrultusunda projeye hemen başlayacaklardır.

Taraftar Merdivenleri Örnek Çeşitler

Merdiven sektörü süreli kendini yenileyen ve yeni gelişmelere, tasarımlara açık bir sektördür. Bu nedenle bizler de bu alanda gerçekleştirilen güncel yenilikleri yakından takip ederek sizlere en yeni, en havalı ve gösterişli taraftar merdivenleri sunuyoruz. Tuttuğunuz takımın renklerine göre boyanacak olan bu merdiven modelinde, renklerin nerede duracağına, renklerin tonuna vb. özeliklerine karar verebilir, dilediğiniz gibi bir merdiven yaptırabilirsiniz. İstanbul’da bu merdiveni yapan firmalar arasında yer alıyor ve sizlere en uygun fiyatlı taraftar merdivenlerini sunuyoruz. Ekiplerimiz en kısa sürede isteklerinizi dinledikten sonra ölçümler için evinizi ziyaret edecek ve en uygun çözümleri yaparak, merdiveninizin yapımına hız kesmeden başlayacaklardır. Merdivenininiz yapım aşamasındayken sizlerin de fikirleri göz önünde bulundurulacağından dolayı iletişim halinde olunacaktır.