Çatı Merdivenleri

2464

Çatı Kapaklarını Montaj Edilebilen Merdivenlerdir. Çatı Kapağı Açılıp Kapanırken Çatı Merdivenleri Alüminyum Çatı Merdiveni, Ahşap Çatı Merdiveni Ve Metal Çatı Merdiveni Olarak İmal Edilmektedir. Çatı Merdivenleri Montajı Kolay Kullanımı Kolay Olmakla Beraber Ucuz Merdivenler Dir.

Genellikle müstakil yapılarda ve apartman dairelerinin en üst katlarında çatı bağlantısının sağlanması için merdivenlere ihtiyaç vardır. Merdivenler, yapının katları arasında geçiş işlemleri sağlanması için en önemli uygulamalar olarak İstanbul ilinde birçok ilçe ve semtte iki ve üç katlı yapılarda uygulanmaktadır. Bu merdivenler için kimi zaman ahşap kullanımı ve kimi zamanda metal kullanımı tercih edilebilir. Her iki malzemenin tercih edilmesi de merdivenlere hem sağlamlık hem de kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Firmamız sektörde sahip olduğu tecrübe ve kalite sayesinde yapılar için ihtiyaç duyulan bu çatı merdivenleri için özel tasarımlar ve uygulamalar sağlamaktadır. Bu sayede her yapıda firmamız kalitesi ile birlikte en kolay ve uzun ömürlü kullanım sağlanabilir.

Bu merdivenler genellikle çatı kapaklarına montaj edilmektedir. Açılan kapak sayesinde otomatik olarak aşağı doğru açılan çatı merdivenleri çatı arası katlara çıkış için kolaylık sağlamaktadır. Merdivenler için proje hazırlanırken yapının mimari özelliklerine ve boyutlarına göre ve kullanım alanına göre en uygun tasarımlar sağlanmaktadır. Bu sayede en doğru projenin en iyi ölçüler ve görsellikle uygulanması mümkün olmaktadır. Bu merdivenlerde firmamız, alüminyum, ahşap ve demir gibi malzemeler kullanmaktadır. Bu sistemler yapılarda kolay bir uygulama sağlanması ile birlikte hem modern bir kullanım hem pratik bir kullanım sağlamaktadır. Özellikle yapılarda uygun fiyatlı bir merdiven uygulaması talep eden müşterilerimiz bu seçimi yapmaktadır.

Firmamız, profesyonel bir yaklaşım sergileyerek alanın en iyi şekilde kullanılabilmesi için merdiven tasarımları sağlarken aynı zamanda da çok yüksek sağlamlık gösteren merdiven yapıları ortaya koymaktadır. Bu sayede en güncel modellerde ve en doğru tasarımlarda merdivenler yapılması için öncelikle keşif çalışmaları, malzeme seçimleri, tasarım yapılması ve uygulamanın gerçekleştirilmesi sağlanır. Daha sonra ise doğru bir çatı merdivenleri uygulaması yapılıp yapılmadığı için son kontroller gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda ve uygulamalarda firmamız, uygun fiyatlar ve estetik sonuçlar sağladığı gibi aynı zamanda da garantili bir kullanım imkanı vermektedir. Bu sayede uzun yıllar boyunca yapısı bozulmayan ve görünümü değişmeyen bir merdiven kullanma imkanı sağlanmaktadır.