İki Duvar Arası Merdivenler

1919

İki Duvar Arası Merdivenler Genel Olarak Ahşap Taşıyıcılı Merdivenler Veya Demir Kaplamalı Merdivenlerden İmal Edilmektedir. Duvarlara Taşıyıcılar Monte Edilir. Ahşap Basamaktan Üzerine Montajı Yapılır.

İki Duvar Arası Merdivenler montaj sırasında özel gönyeler  kullanılarak  duvara birebir  alıştırarak montajı yapılır. İki duvar arası merdivenlerde alıştırma güzel yapıldığı taktirde süpürgeliğe gerek kalmaz. Tabiki süpürgelik yaptırıp yaptırmamak müşterini tercihidir. Ahşap merdiven yapımında ve montajında süpürgelik yapılacaksa biraz daha hızlı ilerler.

Yapıların iç alanlarında iki katın birleştirilmesi konusunda merdiven kullanımında oldukça fazla sayıda seçenek bulunabilmektedir. Farklı merdiven çeşitleri kullanılacak alana en uygun olanı şeklinde tercih edilmektedir. Yapılarda özellikle iki duvar arası merdivenler konum ve yer itibari ile birçok yapıda kullanılabilmektedir. Bu merdivenler için özellikle ahşap veya metal malzemeler tercih edilebilmektedir. Yapılacak profesyonel çalışma ile iki duvar arasında tam oturacak şekilde basamaklar konulabilmekte veya kaplama yapılabilmektedir. Ayrıca bu konuda yapılacak olan çalışmalarda kaliteli malzemelerin kullanılması da oldukça önemlidir. Bu şekilde oldukça başarılı merdivenler yapılmakta ve dayanıklı olarak uzun süreler kullanıma uygun şekilde hazırlanabilmektedir.

Evler ve ofisler gibi birçok alanda iki katı veya asma kata ulaşmak için birçok merdiven çeşidi yapının durumuna göre tercih edilmektedir. Bu konuda en etkili çözümler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Özellikle iki duvar arası merdivenler konusunda iki duvara sıfır şekilde basamakların uygulanması sağalabilmektedir. İstendiği durumda süpürgelik kullanımı yapılması gibi yapılmaması da mümkündür. İstanbul genelinde en başarılı şekilde yapıların iç kısımlarında merdiven uygulanması konusunda firmamız oldukça etkili çözümler ve uygulamalar sunmaktadır. Bu nedenle de başarılı bir şekilde güncel merdiven modelleri ve tasarımlarına firmamızdan ulaşılması mümkün olabilmektedir. Yapılacak olan uygulama için özellikle proje hazırlanması çok önemlidir. Bunun hazırlanmasında firmamız sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

İki Duvar Arası Monte Edilen Ahşap Merdivenler

Merdiven uygulamaları için alanında durumuna göre istenilen ve bulunan alana en uygun olacak merdivenler sorunsuz şekilde uygulanabilmektedir. Bunun için iki duvar arası merdivenler arasında bulunan çözümler oldukça etkili olabilir. Bu merdivenler modern çeşitler ve tasarımlar içerisinde gösterilmektedir. Oldukça başarılı bir şekilde gerekli çalışmaların yapılması çok önemli bir konudur. Sorunsuz olarak bu alanda yapılacak olan çalışmalarda yapıların iç mimari durumları tercih edilecek merdiven modelleri ve tasarımları konusunda oldukça önemlidir. Firmamız bu alanda geniş ürün ve model seçeneklerini sizlere sunabilmektedir. Ayrıca en uygun fiyatlı uygulamalar firmamız tarafından yapılabilmektedir. Sorunsuz olarak bu alandaki çalışmalar için firmamız en başarılı çözümleri en güzel tasarımlar ve dayanıklı merdivenlerin inşa edilmesi ile sizlere sunmaktadır.