Masif Parke Merdivenler

1625

Masif Parke Merdivenler Genel Anlamda Parke İle Birebir Uyum İstemesi Durumunda Tercih Edilir. Parke Merdivenler Mdf Üzerine İyi Bir Tutkalla Preslenerek İmal Edilir Ve Masif Parkeye Uygun Aynı Cins Ağaçta Kaplanarak Parke Basamak Elde Edilir, Elde Edilen Basamak Cila Yapılarak Montajı Hazır Hale Getirilir. Dekoratif Ve Şık Uygulamalar Elde Edilir. Parke Basamaklar Ahşap Basamaklara Nazaran Daha Ekonomiktir.

Şık ve doğal görünümü nedeniyle masif parke merdivenler konutlarda ve bazı işyerlerinde tercih edilmektedir. Masif parkenin görünümü genellikle dikdörtgen prizma şeklindedir. Ancak dekoratif bir görünüm arayanlar için üçgen, kare ve çokgen şeklinde farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Masif parkenin avantajlı özellikleri bu malzeme kullanılarak yapılan merdivenlerin yaygın olarak kullanılmasını sağlamıştır. Masif parke merdivenler ısı ve nem karşısında duyarlı olmasına karşın zarif ve estetik bir görünüme sahiptirler. Masif parkenin en önemli tercih sebepleri arasında üretiminin doğal bir şekilde gerçekleştirilmesi ve kimyasal yapısını bozacak bir işlem uygulanmamasıdır.

Kaliteli masif parke merdivenler için, parke üretiminde kaliteli bir ağaç kullanılması, kurutma işleminin gerektiği şekilde gerçekleştirilmesi ve tasarım ile montajın da profesyonel bir firma tarafından yapılması yararlı olacaktır. Firmamız meşe, kayın ya da gürgen gibi farklı ağaç türlerinden yapılabilen masif parkenin seçiminden merdiven tasarımına ve montajına her aşamayı bir proje planı çerçevesinde titiz bir şekilde tamamlamaktadır. Masif parkenin montajının yapılması, sistre ve cilalamasının tamamlanması işlemleri için işinin ehli ustalarla çalışıldığı sürece güvenle kullanabileceğiniz şık ve modern bir merdiven üretimi zor olmayacaktır. Uygun fiyatlı merdiven çeşitlerimiz için firmamızı arayabilirsiniz.

Masif Parke İstanbul Merdiven İmalatı

Masif parkenin İstanbul merdiven yapımında tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri doğal bir malzeme olmasıdır. Bu yönüyle insan sağlığı açısından zarara yol açması söz konusu değildir. Kolay temizlenmesi ve hijyenik olması da sağlıkla ilişkili diğer tercih sebepleridir. Ayrıca çizilmeler ve noktasal darbelere dayanıklı olan bu ürün sesi emerek rahat bir kullanım sağlamaktadır. Birçok kez sistre edilebilmesi ve uzun ömürlü olması da masif parkeye ilgi gösterilmesinin sebepleri arasında yer almaktadır. Farklı kalınlıklarda üretilebilen bu malzeme ile değişik merdiven tasarımları gerçekleştirmek mümkündür. Kullanıldığı mekâna sıcak bir görünüm katan masif parkeler merdivenlerde ısı ve ses yalıtımı sağlanması açısından da katkıda bulunmaktadır. Bu malzemenin kullanımı sırasında yalnızca insan sağlığı değil çevre de zararlı etkilerden korunmaktadır. Estetik mimari yapılar oluşturmak için merdivenlerinizde masif parke kullanmayı düşünüyorsanız güncel fiyatlar için firmamızı arayabilirsiniz.