Doğal Papel Kaplamalı Merdivenler

2247

%100 Masif Görünümündedir Mdf Üzerine 1,5 Mm İle 4 Mm Arası Müşterinin İsteğine Göre Sıcak Pres Aracılığıyla Doğal Papel Kaplama Preslenerek Elde Edilen Basamak Görülen Yüzeylerine Papel Cinsinden Doğal Ağaç Çıta Sıkılarak Doğal Papel Kaplama Elde Edilir Ve Cilası Yapılarak Montaja Hazır Hale Getirilir.

Yapılar iç alanda bulunan merdivenler birçok nedenle oldukça önemlidir ve bunların imalatı ile yapılacak malzemelerin tercihi ve modeli ile tasarımına çok dikkat edilmektedir. Bu konularda birçok farklı malzemeden merdiven üretilmektedir. Bunlar arasında doğal papel kaplamalı merdivenler çok ilgi görmektedir. Özellikle modern görünümleri ile çok tercih edilen bu merdivenler yapılardaki mimari çalışmalara uygun şekilde yapılabilmektedir. Özellikle konusunda uzman olan firmamız en başarılı şekilde bu alandaki en güzel tasarımları üretmektedir. Yapılarda çok tercih edilen merdivenler için profesyonel bir çalışma firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Özellikle tamamen masif bir görünümü olan papel kaplamalı merdivenler çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Yapılacak uygulamada özellikle MDF üzerine 1.5 Mn ile 4 Mn arasındaki sıcak pres ile doğal kaplama yapılmaktadır. Oldukça güzel bir görünüm sağlayacak olan bu modellerde görülecek yüzeylerde papel ağacından doğal olarak yapılan çıtalar ile uygulanmaktadır. Yapılacak cila ile kullanıma hazır olan doğal papel kaplamalı merdivenler oldukça beğenilmektedir. Uzun zamandır yapılardaki iç alanların merdivenlerini tasarlayıp uygulayan firmamız İstanbul için bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Yapılacak proje ile yapıların iç alanlarına en uygun olan merdivenler üretilmekte, kaplanmakta ve sorunsuz olarak inşa edilmektedir. Bu konuda en başarılı hizmeti sunan firmamız oldukça düşük maliyetler ile bu uygulamaların yapılmasını sağlamaktadır.

Doğal Papel Kaplama Merdiven – İstanbul Modern Mimari 

Ayrıca çok sevilen ve birçok yapıda iç alanlardaki merdivenlerde kullanılan bu modeller birçok güncel çalışmada tercih edilmektedir. En başarılı uygulamalardan birisi olarak birçok yapıda tercih edilen bu uygulamalar görünüm olarak oldukça güzeldir. Kullanılacak olan kaliteli malzemeler ile sorunsuz işçilik uygulaması bu merdivenlerin en başarılı şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. Özellikle bu alandaki çalışmalarda en başarılı doğal papel kaplamalı merdivenler üretimini ve uygulamasını yapan firmamız başarısı ile tercih edilmektedir. Yapıların iç alanlarında kullanılacak olan merdivenlerde sağlamlık, dayanıklılık, aşınmaya direnç ile güzel görünüm çok önemlidir. Bunun yanında uygun fiyatlı olması da çok önemlidir. Firmamız yapacağı uygulamalarda tüm bunları sağlayabilmektedir. Bu nedenle de çok tercih edilmekte ve merdiven konusunda en başarılı çözümleri sunabilmektedir.