Geçmeli Süpürgelikler

719

Hayatınıza değer katan, sizi ve kişiliğinizi yansıtan evinizde kullanacağınız yeni bir ürün ile daha güzel bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz. Geçmeli süpürgelikler ile merdivenleriniz daha şık ve modern olacak. Ahşabın doğallığı ve sıcak görünümü evinizin modası geçmeyecek bir görünüme kavuşmasını sağlayacak. Profesyonel işçilik ve kaliteli ürünlerimizle merdivenleriniz evinize modern mimariyi taşımış olacak.

Talebiniz doğrultusunda uzman kadromuz evinize gelerek önce bir fizibilite çalışması yapmakta, gerekli ölçüleri almakta ve profesyonel çalışmaktadır. Firmamız faturalı çalışmakta ve garantili hizmet sunmaktadır. Geçmeli süpürgelikler ile duvar diplerindeki çivi izlerinden kurtularak daha şık bir görünüm elde edeceksiniz. Görünmesini istemediğiniz kabloları, geçmeli süpürgeliklerin arkasından zarar görmeden geçirebilirsiniz.

Evinize şıklığı ve modern mimariyi getirecek olan ürünümüz fiyat avantajlarını da beraberinde sunmaktadır. Firmamız güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, İstanbul kentinin birçok yerine bu hizmeti götürmektedir. Evinize uygun çözümler, yerinde ve uygun fiyat seçenekleri ile proje çalışması yapılmaktadır. Yapılan bu proje çalışmasında istediğiniz renk ve desende geçmeli süpürgelik modelini seçme fırsatınız olmaktadır.

Birinci Sınıf Kaliteli Ahşap Geçirmeli Süpürgelik

Geçmeli süpürgelikler isteğiniz doğrultusunda merdivenleriniz veya evdeki lamine parkeleriniz ile aynı renkte, mükemmel bir uyuma kavuşabilir. Uygun fiyatlı, kaliteli ve uzun ömürlü bir ürün arıyorsanız; doğru adrestesiniz demektir. Profesyonel ve uzman kadromuz ile hayalini kurduğunuz merdivenlere, aradığınız şıklığı çok kısa bir sürede kazandıracaksınız. Geçmeli süpürgelikler evinizin havasını değiştireceği gibi değerini de arttıracaktır.

Geçmeli süpürgelikler 1. sınıf kalitede olduğundan fiziksel darbelere, temizlik ürünlerinin sebep olduğu kimyasal etkilere karşı dayanıklıdır. Doğal ahşap ürünlerden yapıldığı için evinizin hava almasını sağlar. Sıradan bir merdiveni bile modern bir görünüme çok hızlı bir şekilde dönüştürür. Nemli bölgelerde de kullanılabilen geçmeli süpürgelikler, nem ve ısı değişimlerinden etkilenmemektedir.

Pürüzsüz yüzey hem görünüm hem de temizlik açısından size kolaylık sağlayacaktır. Evinizin dekoruna uyacak, merdiveninizin renk tonunun dışında, uyumlu seçenekleri de görme fırsatınız olacaktır. Seçtiğiniz geçmeli süpürgelikleri değiştirmek istediğiniz zaman, büyük inşaat zahmetine girmeden kolayca yeni bir ürün ile değiştirebileceksiniz. İsteğiniz doğrultusunda süpürgelikleriniz klipsli ya da kimyasal yapıştırıcılarla tutturulabilir ve çivi izinden kurtulabilirsiniz.