Beton Üzeri Ahşap Basamaklar

12269

Beton Üzeri Ahşap Basamaklar Yerinde Birebir Röleve Alınmalıdır. Kalıp Çıkarılmalıdır. Çıkarılan Kalıplar Birebir İmal Edilmeli Atölye Ortamında Son Kat Cilasına Kadar Yapılmalı Ve Ambalajlanarak Etiketlenip Müşteriye Sevk Edilmelidir. Bu ürünler Betona Polereton Köpükle Gönyeli Ve Terazili Olarak Montaj Edilmelidir. Montajı Yapılan Beton Üzeri Ahşap Basamaklar Basamak Geçmeli Olarak Montaj Edilmeli Ve Üst Çıtası Takılmalıdır.

Beton üstü ahşap basamaklar direk beton nasıl yapıldıysa onun üzerinden alınan kalıplara uygun ahşap basamaklar imal edilebilir… Ahşap basamakların betondan alınan kalıplara rağmen ahşap basamaklar da ölçü biraz değiştirilerek daha kullanımı rahat ve rıht kadron ayarlamaları yapıla bilir Ahşap basamaklar beton veya mermere oranla daha sıcak ve estetik görünürler Beton üzeri ahşap merdivenlerin basamak altlarına tercihe uygun ahşap basamak altı süsleme çıtaları da uygulanabilir.

Villalar, apartmanlardaki dubleks yapılar ve müstakil konutlar için yapı içinde katlar arasında geçiş yapılması amacı ile merdiven uygulamaları yapılmalıdır. Bu uygulamalarda genellikle en çok tercih edilen yapım malzemesi ise ahşaptır. Ahşap malzemeler; renkleri, yapıları, sağlamlıkları, kokuları ve kolay işlenmeleri sayesinde merdivenleri özel bir hale getirmektedir. Bu neden ile İstanbul ilinde birçok yapı içinde beton üzeri ahşap basamaklar kullanılarak merdivenler uygulanmaktadır. Bu işlemin yapılması için öncelikle yapıda betonarme olarak inşa edilmiş merdivenlerde ölçülerin alınması, röleve alınması ve kalıp çıkarılması gerekir. Daha sonrasında ise üretim için ahşap seçimler yapılarak renk özellikleri için vernik ve cila kullanılması gerekir.

İstanbul Beton Üzeri Ahşap Basamaklar ile Yapılar Modernleşiyor. 

Bu uygulamalarda kaliteli bir görünüm sağlamak için öncelikle iyi bir ağaç seçimi yapılmalıdır. Firmamız, profesyonel bir uygulama sağlayabilmek için üretim teknolojilerinden uygulama aşamalarına ve kullanımın sağlanmasına kadar her aşamaya dikkat göstermektedir. Bu sayede beton üzeri ahşap basamaklar istenilen sağlamlığa ve estetik görüntüye sahip olmaktadır. Özellikle yapılarda merdiven uygulamaları yapılırken en önemli nokta olan estetik görünüm için dikkat edilen her nokta ile beraber mimari tasarımlara dikkat edilmesi ve proje hazırlanırken uzmanlık gösterilmesi gereklidir. Uygulama yapılırken, basamaklar beton merdivene doğru bir şekilde yapıştırılmalı, terazi kullanılarak yerleştirme yapılmalı, montaj sonrası cila ve vernik tamamlanmalı ve tüm noktalar test edilerek uygulama tamamlanmalıdır.

Firmamız, çok profesyonel uygulamalar sağlaması amacı ile en iyi ustaları tercih ederek, çalışmalarını sağlamaktadır. Bu noktada firmamız bünyesinde hizmet veren ustalar, günümüzün en modern merdiven tasarımlarını sağlayabilmektedir. Bu tasarımlarda seçilen ahşapların özellikle İstanbul ilçeleri ve semtlerine göre, konutun yapısına ve kullanım şekline göre uyumlu olması sağlanmalıdır. Bu sayede güncel malzeme listesi üzerinden seçilen ahşap malzemeler sayesinde merdiven uygulamaları ile beton üzeri ahşap basamaklar yapılabilir. Özellikle soğuk iklimli yapılarda sıcak bir ortam sağlanması için firmamız, en doğru ahşap kullanımlarına dikkat etmektedir. Ayrıca üretimlerimizde en uygun fiyatlı tasarım ve uygulamaları sağlamaktadır. Merdiven uygulamalarında en estetik görüntü için ustalarımız, çok özel süsleme eklentileri de yaparak farklılık sağlamaktadır.