Merdiven Altı Dolaplar

3850

Ahşap Merdivenlerin Altlarını Kullanımı Açar. Merdiven Altı Dolaplar Dekoratif Olarak Kullanım Kolaylığı Oluşturur. Temizlik Malzemesi İçin Bir Alan Veya Portmanto Alanları Oluşturur. Merdiven Altı Dolaplar Lake Dolap Yapılırken Masif Ağaç Renginde De Merdiven Altı Dolap Yapılabilir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ahşap ürünlerin de evlerimizde birbirinden farklı modelleri boy göstermeye başladı. Oldukça modern özellikleri ile hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerden biri de hiç şüphesiz ki merdiven altı dolaplar oluyor. Artık evler eskiden olduğu gibi az eşyalı değil. Her geçen gün yeni bir ev dekorasyon ürünü, ev aleti, giysi, ayakkabı vb. modeller artıyor ve evlerimizde onları muhafaza edecek yerlerimiz daralıyor. İşte bu zamanda yardıma Hızır gibi yetişen merdiven altı dolapları, artık ev aletlerini, makinaları, ıvırı zıvırı koyulacak yerlerin başında yer alıyor. Özellikle yatak odası içerisinden geçen bir merdiven var ise, yatak odasında muhafaza etmekte zorlandığınız kıyafetlerinizi, ayakkabılarınız burada saklayabilir ve koruyabilirsiniz.

En kaliteli ahşaplarda ürettiğimiz merdiven altı dolaplar, profesyonel eller tarafından en kısa sürede imal edilmekte ve sizlere kavuşturulmaktadır. Özelikle evlerin hollerinde kullanılan merdivenlerin altına uygulanan merdiven altı dolaplarda ev süpürgesi, viledası, çamaşır makinesi vb. araçlar için ideal yerler oluşturulmaktadır. Merdiven altına yaptırmak istediğiniz dolabı, kapılı dolap şeklinde yaptırarak kiler vb. alan olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda bu dolabı çekmeceli, raflı, sürgülü vb. mimarı modellerden de seçebilirsiniz. En güncel merdiven altı dolapları sizlere en uygun fiyatlı olarak sunuyoruz. İstanbul ilinde vermiş olduğumuz hizmet kalitemiz ile tanınıyor ve sizlerde de en kısa sürede tanışmak istiyoruz.

Merdiven Altı Ahşap Dolaplar

Merdiven altı dolaplar, merdiveniniz rengini uygun olan renkte yapılabildiği gibi duvar renginiz ile de uyumlu yapılabilmektedir. Merdiven renginiz doğal ahşap renklerinde ise, dolabınızın da bu renklerde olması çok hoş ve estetik açıdan güzel duracaktır. Merdiven altı dolaplardan en fazla tercih edilen modeller arasında ahşap renkleri ile beyaz rengi yer almaktadır. Beyazın asaletini sevenler ve Harry Potter’ın merdiven altı odası gibi bir alan oluşturmak isteyenler için özel proje çizimlerimiz de yapılabilmektedir. İşimizde emeğe vermiş olduğumuz önem ile sizlerin hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek bizler için çok önemlidir. Bu sebeple sizlerin isteklerini, beklentilerini saygıyla dinliyor ve ardında en kısa sürede isteklerinizi gerçeğe dönüştürerek sizleri sevindiriyoruz.