Küpeşte Babaları(Kutu Baba, Düz Baba, Lake Baba)

1403

Ahşap Küpeşte, Ahşap Merdiven Ve İç Mekan Tasarımlarda Merdiven Korkuluğuna Ait Ahşap Tornaların Merdiven Boyutuna Ait Çap Ve Kalınlıkta Babalar Yaparak Ahşap Küpeşte Taşıyıcı Ve Mukavemet Özelliği Sağlar.

Merdivenler için korkuluklar ve küpeşte tercihleri oldukça önemlidir. Bunlarında merdivenlere uygun olması yanında yapının iç alanına da uygun olması gerekmektedir. Küpeştede bulunan tornaların daha kalını olan küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) durdurucu olarak ve taşıyıcı olarak kullanılmaktadır. Oldukça önemli olan bu malzemeler ahşap veya metal olarak üretilmektedir. Ayrıca farklı yapısal özelliklerde de üretilmektedir. İstanbul genelinde hizmet sunan firmamız bu alanda en güzel modeller ve tasarımları üretmektedir. Özellikle kullanılan malzemeler ile işçilik konusunda kaliteli tercihler yapılması nedeni ile sorunsuz olarak uzun süreli kullanımların yapılması da mümkündür.

Yapılarda özellikle iç alanlarda bulunan merdivenler için küpeşte ve korkuluklar merdivenin modeli ve tasarımı için çok önemli ve belirleyicidir. Bunun yanında tonalar ve küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) da oldukça önemli parçalardır. Bunlar merdivene uygun olarak ve yapının iç alanına uygun olarak tercih edilmektedir. Nu konuda güncel olarak birçok farklı model ve tasarımdan bahsedilebilmektedir. Özellikle merdivenlerin yapısı ve çeşidi ile kullanılan malzemeleri ile beraber düşünerek bu konudaki çözümlerin bulunması sağlanabilmektedir. Özellikle uygun fiyatlı olan tercihler bu alanda yapılabilmektedir. Farklı malzemelerin tercihi ile daha uygun maliyetler mümkündür. Yapılacak işlemler için firmamız proje hazırlamakta ve görünüm ile maliyetin hesaplamasını yaparak işlere başlamaktadır.

İstanbul Geneli Küpeşte Babaları ve Fiyatları Ne?

Çok önem verilen merdivenler konusunda küpeşteler ve tornalar ile küpeşte babaları (kutu baba, düz baba, lake baba) oldukça önemli ve belirleyicidir. Toplamı olarak düşünülecek olan merdivenlerin en önemli parçalarından birileridir. Bu konuda firmamızdan merdivenlerde olduğu gibi parçalarında da en başarılı hizmetlerin alınması mümkündür. Firmamız profesyonel bir şekilde bu alanda çalışmalar yürütmektedir. Sorunsuz olarak gerekli çalışmaların yapıldığı firmamızda en etkili çözümler uygulanmaktadır. Tercihler arasında modern veya klasik olan model ve tasarımlar bulunmaktadır. Bunların genel olarak tercihinde çok dikkatli ve özenli olunması gerekmektedir. Bu konuda yapıların mimari durumları da oldukça önemlidir. Hangi model ve tasarımın seçileceği genel olarak merdivenin türü ve yapısı ile alakalı olduğu gibi yapının iç alanı ile de alakalıdır.