Lamine Parke Merdivenler

1844

Lamine Parke Merdivenler Parke Bütünlüğü Ve Renk Ayrımının Olmamasının İstendiği Mekanlarda Tercih Edilir. Genelde Lamine Parke Merdivenler Mdf Üzerine Preslenerek Elde Edilir Ve Cila Gerektirmez. Lamine Parke Basamakların Görünen Yüzeylerine Lamine Parke Cinsinden Doğal Ağaçtan Çıta Yapılarak Kanal Açılarak Bağırsak Olarak Tabir Edilen Bir Birleştirme Uygulanır. Lamine Parke Merdivenler 2. Sistre İle 10 İle 15 Yıl Kullanılır.

Pek çok kişinin hayalini süsleyen çok katlı evler için son derece zarif bir şekilde merdiven tasarımı yapmaktayız. Oldukça uzun zamandır İstanbul kentinin pek çok noktasındaki iki veya üç katlı evlerin iç tasarımında kullanılan merdivenler kurumumuz kalitesiyle ortaya çıkartılmaktadır. Oldukça kaliteli bir şekilde imalat yapmakta olan firmamız alanında deneyimli olan teknik kadro ile son yıllarda lamine parke merdivenler için de farklı alternatif çözümler sunabilmektedir. Eğer evdeki merdivenin parke ile aynı renk tonlarında olmasını istiyorsanız özel bir teknikle imal etmiş olduğumuz ürünlerimize göz atmalısınız.

Tamamen profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan kurumumuz bir telefon vasıtası ile evinize gelerek öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapacaktır. Yapılacak olan bu çalışmanın neticesinde son derece modern olan merdiven uygulamaları ön plana çıkartılmaktadır. Bunlardan birisi olan lamine parke merdivenler MDF malzeme üstüne kuvvetli bir şekilde preslenerek laminasyon yöntemiyle elde edilmiş olan merdiven türleridir. Tamamen doğal bir görünümü bünyesinde barındırmakta olan bu merdiven çeşidimizde merdivenlerin görünen kısmı ile parke zemin aynı renk tonlarına sahip olmaktadır.

Tamamen doğal olan lamine parke merdiven çeşitlerinde merdivenin birleşme kısımlarında büyük bir ustalık devreye girmektedir. Mimari tasarım açısından göze hoş gelen bir görünüm elde edilirken inip çıkma sırasında ayağa takılmayan son derece ergonomik bir yapı elde edilmektedir. Bunun için bağırsak diye nitelendirilmekte olan son derece ayrıntılı ve ince bir çalışma yapılmaktadır.

Lamine Parke Merdivenleri 

Tamamen proje bazında hizmet vermekte olan kurumumuz lamine parke merdivenler için çok geniş renk alternatiflerini bünyesinde barındırmaktadır. Gerek sıfırdan inşa edilen yeni yapılarda gerekse eski yapıların revizyonunda kurumumuzdaki teknik kadro devreye girmektedir. Böylece son derece güncel renk tonlarıyla ve desen alternatifleri ile evinizin görünümünü pekiştiren lamine parkeden imal edilen merdivenler kısa süre içerisinde sıfır hata payıyla uygulanmaktadır.

Her türlü yapıda dönüş açıları çok iyi hesaplanarak, inerken ve çıkarken rahat kullanımı ön plana alınarak uygun fiyatlı merdiven alternatifleri kurumunuz tarafından sunulabilmektedir. Üstelik bütün çözümlerimiz faturalı ve garantili bir şekilde müşterilerimize hitap etmektedir.