Merdivenci: İş Yapma Kültürümüz

1697

Ahşap merdivenden ferforje  tek tek elde hazırlanan kişiye özel tasarımlarla birbirinden şık merdivene imza atan bir tasarım atölyesi RST AHŞAP & MERDİVENCİ…

Hedefimiz; kaliteli kerestemiz ve ustalarımızdan öğrendiğimiz ilkelerimizi başarılı işçiliğimizle birleştirerek, ülke çapında tanınan bir marka haline gelmektir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı, arkamızda bıraktığımız referansların verdiği güven ve cesaret ile sağlam adımlar atarak ilerlemekteyiz

Genişleyen kadrosu, her geçen gün renklenen müşteri portföyü ve değişmez butik hizmet anlayışı ile RST AHŞAP & MERDİVENCİ son dönem çalışmalarından bir kaçını bu çok özel sayfasında sergilemektedir.

Çalışma Alanlarımız
İsteğe bağlı hizmet seçeneklerinin sergilendiği çalışmamızda; 3d çizimler, her kalemiyle inşaat ve takibi, iç mekan tasarımı, dekorasyon,Mobilya tasarımı, özel imalat atölyeleri ve takipleri ve şartsız müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

İş Modelimiz
Çalışma bütçeleri tamamen müşterinin imkanları doğrultusunda oluşturulup,yönlendirmeler bu bütçelere uygun yapılır RST AHŞAP & merdivenci ın en büyük özelliği proje sürecinde çalışılacak ustalar konusunda hiçbir kısıtlamasının olmamasıdır. Dolayısıyla yapılan bir çalışmada alternatifler sonsuzdur. Bu da görsel ve maddi imkanlar açısından çeşit zenginliği olarak müşteriyi memnun eden çok önemli bir unsurdur.Her çeşit seçimde; müşterinin istekleri, mekanın mimarisi ve sunulan projeler yani çözümler baştan sona müşterinin takibinde olup, müşteri ayırmak istediği kadar zaman ayırarak işinin içinde yer alır. Bu aşamada ayıracağı en önemli zaman dilimi başlangıçtır. Taleplerinin iletilmesi,mekanın fizibilitesinin yapılması,karşılıklı değerlendirmeler bu başlangıç aşamasının çalışmalardır.Projelerin hazırlığından sonra çalışma programı oluşturulup,yeni mekanlarda direk,eski mekanlarda soyma işlemi yapıldıktan sonra her türlü inşaat çalışması devreye sokulur.Ve inşaatın devam ettiği süreçte de,takibin yanı sıra dışarıda malzeme seçimleri ve atölye imalatları hızla devam eder.Bütün bu kalemler sistemli bir çalışmayı ve güçlü bir arka planı gerektirir.

Farkımız
İşinde uzman ustalarımız ahşap basamak, Ahşap merdiven,duvara saplamalı merdiven,konsol merdivenler,helozonik merdivenler, keser işi küpeşte,Ahşap korkuluk, masif süpürgelik, lake süpürgelik, panel süpürgelik  ve diğer tüm kalemlerde sadece usta çalışması değil aynı zamanda bir nevi sanat çalışması yapmaktadır. Onların işlerinin düzgünlüğü sayesinde her türlü konfor müşteriye sağlanır. Uzun ömürlü kullanımlar için işçiliğin profesyonelliği tartışılmaz.

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki ahşap merdiveni gerçekleştirebilecek kapasitededir. RST AHŞAP & MERDİVENCİ Ahşap merdiven olarak yapmış olduğumuz işlerde kaliteyi, mesleki ahlak değerlerini ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

Firmamız kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işveren isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt vermeyi prensip edinmiştir.