Döner Küpeşte (Keser İşi Küpeşte)

1179

Ahşap Merdivenlerde Mimari Açıdan Döner Küpeşte Önemli Bir Görseldir. Merdivenlerin Korkulukları Ahşaptan Yapılırken Elin Tuttuğu 4,5 X 7 Cm Küpeşte Keserleyerek Modellenir. Modellenen Küpeşte Raspa Ve Rende Yardımıyla Ahşap Merdiven İç Kova Helisine Uygun Temizliği Yapılarak Korkuluk Üzerine Çivi Ve Tutkal Aracılığıyla Montajı Yapılır. Keserleme İşi Selçuklu Ve Osmanlı Mimarisinin Tükenmeye Yüz Tutan Mesleklerindendir. Döner Küpeşte Keser Yardımı İle Yontularak İmal Edilir.

Küpeşte korkuluklarda yer alan bir bölüm olmakla beraber üst kısmında elle tutulan kısımdır. Uzunlamasına olan bu bölüm genellikle korkulukların olduğu her alanda kullanılmaktadır. Yani merdiven, balkon, köprü ve benzerleri daha birçok alanda kullanımı söz konusudur. Kaliteli küpeşteler çok sayıda olmakla beraber istenen tarz küpeşte için bizlerle irtibata geçilebilir. Döner küpeşte (keser işi küpeşte) döner merdivenler için ideal olurken özellikle tehlike alanı olan döner yapılarından koruma olanağını profesyonelce sunar. Küpeşteler de bunların uygulanış şeklinde kullanılan her detayda profesyonel olmasına ek olarak güncel olarak seçilmiş ürünlerden meydan gelir.

Mimari insan hayatının kopamaz bir parçasıdır. Mimari her alanda etkili olan bir kavram olarak karşımıza çıkarken bu mimari yapılara uygun içerikte olan ürünler kullanmaktayız. Döner küpeşte (keser işi küpeşte) mimariye göre dizayn edilmiş yapıdadır. Şöyle ki mimari açıdan döner bir merdiven tasarlayan tasarımcının bu yapısına uygun yapıda olarak korkuma olanağını sunuyoruz. Modern yapıda tasarlanan döner küpeşteler korkuluklar için özel olarak yapılarak sunulmaktadır. Güvenlik için önem arz eden korkuluklar olmadan yarım bir iş çıkacağından ve diğer yandan korkulukların üzerleri de küpeştesiz olmayacağından her bir unsur birbirini tamamlarken insan ihtiyaçlarına cevap verir niteliktedir. Değişen ve şekillenen artlara uygun ürünleri piyasaya sunuyoruz.

En Modern Yapılar için: Merdivenci – Döner Küpeşte Firması 

Döner küpeşte (keser işi küpeşte) temin edilmesi artık aracılığımız ile oldukça basit şekilde sağlanmaktadır. İstanbul’da ikamet edenler için verdiğimiz hizmet detayları için sitemizde bilgilerin hakkında bölümünü incelemek mümkün olduğu kadar ayrıca ürün hakkında merak edileler de buradan sorulabilir ya da bizleri direkt olarak arayarak merak edilen soruların yanıtları alınabilir. Uygun fiyatlı olan ürünlerimizi güzel proje ile sunarken müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözetmeye devam ediyoruz. Özellikle bütçeyi zorlamayan ürünlerden yana bir tercih gösterilmesi ürün kalitesinden bazen ödün vermeye neden olabiliyor. Bu konu üzerinde sunduğumuz ürünlerin kalite yönünden eksik olmadan müşterilerin ceplerine uygun içeriklerine yer vermeye devam ediyoruz. En güncel ürünleri ve kaliteli ürünleri güven ile bir araya getirerek müşterilimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyoruz.