Omurgalı Merdivenler (Ahşap, Metal,Tek Omurga, Çift Omurgalı)

5061

Günümüzde Sıkça Kullanılan Ve Tercih Edilen Merdivenlerdir. Ahşap Omurgalı Merdivenler ,Metal Omurgalı Merdivenler ,Çift Metal Omurgalı Merdivenler, Çift Omurgalı Ahşap Merdivenler Diye Ayrılabilir. Omurgalı Merdivenler Dekoratif Ve Modern Yapıları İle Evinizde Yaşam Alanlarınızın Kalitesini Yükseltir.

Belirli bir iskeletin etrafında şekli oluşturulan merdivenler omurgalı olarak adlandırılır. İki tür omurgalı merdivenler üretim modeli vardır. Bunlardan ilki bir kat merdiven taşıyıcısını tek parça ve zeminin basamak altında dayanıksız üretilmesidir. Bu model kapsamlı bilgi gerektirir. Ayrıca işlemler uzun ve detaylı olduğundan iyi bir işçiliğe de ihtiyaç vardır. Genel görüntüsü oldukça estetiktir. Ayrıca sağlam bir yapısı vardır. Diğer omurgalı model üretilirken de omurga birçok parçaya ayrılır. Her basamak birbirinden geçer. Döner bir hareketi bulunur. Bu merdivenin kullanımı sarsıntılıdır. Sarsıntıyı gidermek için basamak altından dayanak konulur. Fakat pek de işe yaradığı söylenemez. Bu model genel olarak zikzaklı ve karmaşık bir model görünümündedir.

Omurgalı merdivenler kullanım alanı her geçen gün giderek artan modellerdir. Birçok evde bunları görebiliriz. Eğer kaliteli ve profesyonel ellerden destek alırsanız muhteşem merdivenlere sahip olabilirsiniz.

Neden omurgalı merdivenler tercih edilir sorusunun cevabı da kuşkusuz iç mekanda oluşturduğu estetik görüntüdür. Bu modeller evde her türlü dönüş özelliklerine sahip olarak üretilir. Sağlamdır. Sarsıntı olmadan ve ses çıkarmadan yürüyebilirsiniz. Omurgalı merdiven basamak altından zemine ve yan duvardan destek almadan üretilir. Şık ve modern bir görünümü vardır. Geçmişten günümüze kadar omurgalı merdivenlerin yapımında ve görünümünde büyük ilerlemeler yapılmıştır.

Omurgali Ahşap Merdivenler Hakkında Bilgi

Evinizin dekoruna uygun renklerde seçilen merdiven modelleri güzel bir görünüm sağlar. Merdiven mimarisine önem veriyorsanız iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Çünkü başka bir evde gördüğünüz bir merdiven modeli sizin evinize uygun olmayabilir. Omurgalı merdivenler için de hem biçin hem de renk seçeneklerini iyice gözden geçirmek gerekir. Merdivenler meşe, kayın, iroko ve sapelli gibi ağaçlardan üretilebilir. Fiyatlarda bunlara bağlı olarak değişir. Uygun fiyatlı ve kaliteli merdiven modelleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Profesyonel bir işçilik ve güvenilir bir kurum özelliği gösteren firmamız eviniz için en uygun olanı belirler. Böylece size kalite bir hizmet sunar. Geçmişten günümüzde müşteri memnuniyetine dayalı bir vizyon izleyen kurumumuz sayesinde kalite tesadüf değildir. Evinizde güzel bir hava estirmek için profesyonel ellerden destek almanız gerektiğini unutmayın.