AVM Küpeşte Modelleri ve Fiyatları

720

Paslanmaz korkuluklar ve küpeşte adı vrilen emniyet malzemeleri ahşap, mermer, metal çubuk ve arme cam gibi materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Firmamız tecrübesi ve sektöre kattığı değer ile İstanbul içerisinde hizmet ağını günden düne değişkenlik göstermektedir. Halka açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilen, kaliteli malzemeler ile üretilmiş olan küpeşteler,  genel olarak otel, hastane ve AVM küpeşteleri şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte özel konut projelerinde, iş merkezlerinde, sosyal tesis ve stadyumlar gibi halka açık alanlarda da küpeştelere sıklıkla rastlamak mümkündür. Emniyeti tam anlamı ile sağlarken dizayn ve estetikten ödün vermemek özellikle profesyonel dekorasyon anlayışında oldukça önem arz etmektedir. Tamamen paslanmaz materyallerden üretilen ve korozyona uğramayan bu materyaller ile uyguladığımız işlemler sonucunda dekorasyonuzda bütünlük ve sadelik yakalamanız mümkün olacaktır.

Güncel ve uygun fiyatları ile de dikkat çeken hizmetlerimiz arasında birçok noktaya işlem yapılabilmektedir. Bunlar havuz kenarlıkları, halka açık işletmeler, restoran, cafe ve balkon gibi sayısız yaşam alanında emniyetten asla ödün vermeden tamamen ustalık, hüner ve yüksek teknolojinin harmalandığı çalışma prensibiyle tecrübemizden istifade edebilirsiniz.

En İyi ve Kaliteli AVM Küpeşteleri Nasıl Olmalı?

Cam korkuluk ve AVM küpeşteleri üretmiş olduğumuz projeler ve geçmişten gelen tecrübemiz ile yenilikçi ve dünya standartlarında hizmet almanız mümkündür. Uygun fiyatlı ve her alana ayrı bir şekilde özenle konumlandırılan sağlam, emniyetli bir küpeşte sistemi açılır kapanır özelliklerine sahip de olabilmektedir. Yenilikçi bakış açımız ile AR-GE faaliyetlerimizi sürekli olarak geliştirerek çalışma prensibimize entegre ettiğimizden ötürü dünya standartlarında en yenilikçi hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.

AVM küpeşteleri genel olarak cam üzerine ahşap yahut farklı bir materyel kullanılarak üretilmektedir. Bu noktada parmak izi bırakmayan ve temiz, sade, minimal bir görünüm sunan küpeşte modelleri hemen her alışveriş merkezinde kullanılmaktadır. Sayıları her geçen gün artan ve mimarisi ile de rakiplerinden ayrılan Avm dizaynları son derece önemli olduğundan bu noktada şıklığı ve kaliteyi bir arada bulmanız gerekmektedir. Genel olarak yükseklikleri 90 cm ile sınırlandırılırken, özel proje ve tasarımlar da bulunmaktadır. Emniyeti şık bir görünüm ile yakalamak isteyen alanlar için son derece ideal olan küpeşteler, profesyonel bir çalışma prensibi ve makul fiyatlar ile sizlere sunulacaktır.