Demir Üzeri Küpeşteler ve Modelleri

2105

İç Mimaride Ahşap Merdivenler Ve Ahşap Basamaklarda Demir Korkuluklar Veya Döküm Korkuluklar Da Yaygın Olarak Kullanılmaktadır. Metal Korkuluklar Ahşap Basamakları Üstten, Yandan Bağlanır Ve Direk Ahşap Küpeşte Ye Bağlanırken Metal Korkuluk Üzerine Lama Da Bağlanabilir. Ahşap Küpeştemizin Altına Lama’ya Uygun Kanal Açılarak Demir Üzeri Ahşap Küpeşte Montajı Vida Ve Tutkal Aracılığıyla Montajı Yapılır.

Ahşap merdivenlerde ve ahşap basamaklarda kullanılmakta olan demir üzeri küpeşteler korkuluk görevi görmektedirler. Her alanda kullanımı yaygın olan demir üzeri küpeştelerin evlerde, villalarda, kurumlarda, bina içlerinde kullanılması mümkündür. Özellikle gösterişi ve estetik güzelliği ile çok sevilmekte ve beğenilmektedir. En kaliteli küpeşteler ise firmamızda sizlere sunulmaktadır. İstanbul ilinde her gün yeni bir konut, bina inşa edilmektedir. Merdivenlerinde kullanılan korkuluklarda genellikle bu demir üzeri küpeşte ürünleri tercih edilmektedir. Bu ürünler imal edilirken, ahşap basamakları yandan ve üstten bağlayan form ile proje edilirler. Aynı zamanda metal korkuluk üzerine lamada bağlanabilmektedir.

Ahşap Merdivenler için Demir Üzeri Küpeşte Sağlıklı Olur mu?

Demir üzeri küpeşteler birbirinden farklı renklerde ve modellerde üretilebilirler. Özellikle demir olduklarından dolayı parlama özelliğine sahip olduğundan dolayı, estetik amaçlı olarak farklı desenleri mevcuttur. Merdiven ve ürünleri hakkında her gelişmeyi yakından takip ettiğimiz için en modern küpeşteleri sizler için tasarlıyoruz. Güncel ürünleri ve tasarımları yakından takip ediyor böylece ortaya en güzel, estetik görünümlü ve farklı modelleri çıkartıyoruz. Ahşap küpeştelerin alt kısmına lamaya uygun olan kanal açılarak demir üzeri küpeştemizin de montajı tutkal veya vida aracılığı ile yapılabilmektedir. Her merdiven çeşidinde uygulanabilir oluşu da bu kadar tercih edilmesinde bir etkendir.

İstanbul ilinde bulunan evinize profesyonel demir üzeri küpeşteler yaptırmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Birbirinden farklı modellerimizi görsel olarak sizlere sunuyor ve sizlerin de istediği küpeşte çeşitlerini hayata geçirebiliyoruz. Proje bazında emeğe verdiğimiz önem ile sizlere en güzel, dayanıklı küpeşteler yapmak için gece gündür çalışıyor ve en kısa sürede başarılı ekibimiz ile küpeştelerinizi imal ediyoruz. Mimari açıdan bulunduğu yere güzellik ve estetiklik sunan merdivenleri bütünleştiren ve güvenli hale getiren küpeştelerdir. Merdivenin rengi, modeli, tasarımı kadar küpeştenin de şekli, rengi, modeli bir o kadar önemlidir. Bu nedenle merdiven çeşitlerine göre en uygun çözümlü demir üzeri küpeşte modelleri tasarlıyoruz. Uygun fiyatlı olan küpeşte modellerimizin görsellerini inceleyebilir, iletişim menümüzde yer alan telefon ve adres bilgileri ile bizlerle iletişime geçerek birbirinden farklı modellerimizi görmeye gelebilir, zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.