Masif Süpürgelik

570

Son dönemde giderek popülerleşmekte olan ahşap unsurlar özellikle ev dekorasyonunda ön plana çıkartılmaktadır. Evlerin daha güzel ve zarif bir görünüme kavuşturulabilmesi için İstanbul lokasyonunda hizmet vermekte olan kurumumuz merdiven imalatı yaparken aynı zamanda koridorlarda, merdiven bitimlerinde uygulamaya konulmakta olan süpürgeliklere de imza atabilmektedir. Son derece kaliteli bir şekilde üretilmiş olan masif süpürgelik çeşitleri günümüzde modern binalarda da rahatlıkla uygulama alanı bulmaktadır.

Özellikle çok katlı olan yapılarda, konutlarda, işyerlerinde ve evlerde devreye sokmuş olduğumuz masif süpürgelik parlak ve pürüzsüz olan yüzey ile dikkat çekmektedir. Profesyonel ekiple hizmet vermekte olan kurumumuz randevulu bir şekilde çalışmaktadır. Telefon vasıtasıyla bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa zamanda evinize veya işyerinizde erişim sağlayarak gerekli olan fizibilite çalışmasını başlatmaktayız. Ölçüm işlemleri sıfır hata payıyla yapılırken en modern uygulamalar sürekli olarak firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır.

Özellikle ahşap tabanlı olan evlerdeki doğal görünümün pekiştirilebilmesi için ön plana çıkarmış olduğumuz masif süpürgelik çeşitleri oldukça beğenilmektedir. İstenen renkte kolaylıkla üretebileceğimiz süpürgelikler duvarlara monte edildiğinde ortamın havası bir anda değişim göstermektedir. Bu şekilde mimari tasarımı bütünlemekte olan masif süpürgelik alternatiflerinde parlak ve canlı olan renkler kullanılarak koyu zeminle güzel bir tezat oluşturulmaktadır. bazı durumlarda da ahşap merdiven ile aynı tonlarda süpürgelikler tercih edilerek sofistike çözümler ortaya çıkartılmaktadır.

Masif Süpürgelik ile Mimarinize Yeni Çözümler

Sürekli olarak güncel çözümleri müşterilerine sunmayı kendisine misyon edinmiş olan firmamız sadece evler ve konutlar için değil aynı zamanda apartman dairelerinin bağlantı noktaları, iş yerleri, oteller için de farklı tarzlarda süpürgelik imalatı yapmaktadır. Bunlar arasında bulunan masif süpürgelik parlak bir yüzeye sahip olduğu için kolay silinebilen özellik taşımaktadır. Özellikle zeminle birleşim noktasında duvarı koruma özelliği ön plana çıkmakta olan süpürgelikler sayesinde binanın ömrü uzatılmakta, boya masrafı azaltılmaktadır.

Son derece uygun fiyatlı masif süpürgelik çeşitleri firmamızın ürün portföyünde bulunmaktadır. En klasik tasarımların ve desenlerin yer almış olduğu süpürgelikler yer aldığı gibi aynı zamanda modern ve marjinal çizgiler de bulunmaktadır. Tüm çalışmalarımızı proje aşamasından bitimine kadar sizlerin beğenisine sunarak devam ettirmekteyiz.