Bebek Kapıları ve Çocuk Güvenlik Kapıları

1930

Teknik Anlamda Da Tanımlandığı Gibi Düşey Taşıyıcılar Çocukların Çok Da Oynamaktan Çıkmaktan Keyif Aldıkları Oyun Alanlarıdır. Düşme Sıkça Görünmektedir. Bebek Kapıları Takıldığında Bebeklerin Çıkmaları İnmeleri Engellenmiş Olur. Bebek Kapıları ve Çocuk Güvenlik Kapıları Olarak Da Adlandırılan Kapılar Gizli Kilit Sistemi İle Sürgü İle Çalışır Ve Merdiven Küpeştesine Uygun Dekoratif Olarak İmal Edilir.

Bebekler ve çocuklar henüz belirli bir akıl seviyesine gelemediklerinden dolayı kendilerine zarar gelecek konumları tam olarak kestiremezler. Bizler de evlerimizi ne kadar huzurlu ve güvenilir olarak görsek de aslında evlerde gereken önlemin tam olarak alınması onların sağlığı için son derece önemlidir. İşte bu noktada evlerin kapılarına hem de merdiven başlarına takılan bebek kapıları-çocuk güvenlik kapıları hayati önem taşımaktadır. Bebeklerin ve çocukların en çok sakatlandıkları yerler olan merdivenlere takılan bu kapılar onların merdivenden aşağı düşmelerini, yuvarlanmalarını önler. Ebeveynlerin de aklının çocuklarında kalmaması için en ideal güvenlik yöntemlerinden biridir. İstanbul ilinde sunmuş olduğumuz bu hizmet sizlere en uygun fiyatlı şekilde sunulmaktadır.

Eviniz için en uygun Bebek Kapıları ve Çocuk Güvenlik Kapıları Hangisi?

Bebek kapıları –çocuk güvenlik kapıları sistemleri olarak çeşitlilik göstermektedir. Ahşaptan yapılan bu kapılar kaliteli ve son derece modern kapılardır. Çocukların sağlığına zarar verici maddeler ve boyama malzemeleri kullanılmaz. Tamamen doğaldır. Bebeklerin ve çocukların merdivenlerde çıkmasını ve engelleyen bu üründe gizli kilit sistemi uygulanmaktadır. Ebeveynin hareketlerini dört gözle izleyen minikler bu noktada bu güvenliği yüksek olan kapıyı açma şansına ulaşamamaktadır. Sürgü yöntemini kulanmış olduğumuz bu üründe bebeklerin ve çocukların güvenliği arttırılmış olunur. Profesyonel ekibimiz sayesinde ürünümüz en kısa sürede hazırlanmakta ve istediğiniz model ve renkte sizlere sunulmaktadır.

Bebek kapıları- çocuk güvenlik kapıları her ev için özel olarak üretilmektedir. Mimari bakımdan özel teknik bilgi ve tecrübe gerektirir. Ürün merdiven küpeştesine uygun dekoratif renkte ve modelde imal edilir. Bu nedenle merdiven başında ve sonunda emanet gibi durmaz. Açık olduğu zamanlarda ton ayrımı görünmez. Ustalarımız merdivenlerinizin hali hazır rengine göre bebek ve çocuk güvenlik kapılarını hazırlarlar. İlk olarak proje bazında, merdiveninizi boyutları ve renkleri alınır. Ardından ekibimiz hemen çalışmaya başlar ve ortaya çocuklar için güvenli bir yaşam alanı oluşturan bu ürünleri imal eder. En güncel ve yeni modeller ile üretilen bu kapılar zararlı vernik, cila ürünler içermemektedir. Belirli bir yaşa kadar bebeğiniz için güvenli bir alan oluşturmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.