Duvardan Montajlı Merdivenler-Konsol Merdivenler

8129

Duvardan Taşıyıcılı Merdivenler Hayalet Merdiven Veya Konsol Merdivenler Olarak Da Adlandırılır. Bu Tip Merdivenler Yaşam Alanlarında Dekoratif Ve Şık Görünürler. Duvarın İçinde Gizli Çelik Konstrüksiyondan Taşıyıcıları Vardır.Taşıyıcılara Saplı Basamak Detayları Yapılır Çelikten Ve Üzeri Ahşap Basamak Ve Ahşapla Kaplanır. Genel Anlamda Küpeştesi; Cam Küpeşte Veya Çelik Halatlı Küpeşte Tercih Edilir.

Yapıların iç alanlarında kullanılacak olan merdivenler farklı malzemeler ve uygulama yöntemleri ile çeşitlenmektedir. Bunlardan birisi olan duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler aynı zamanda hayalet merdivenler olarak da bilinmektedir. Oldukça modern ve güzel bir görünümü olması nedeni ile yapılarda çok tercih edilmektedir. Yapıların iç alanındaki mimari çalışmalara uygun olan bu merdivenler özellikle minimal tasarımlardaki evlerde çok tercih edilmektedir. İç kısımların görünmez bir şekilde çelik konstrüksiyon malzemeler ile taşıyıcılar bulunmaktadır. Farklı ahşap malzemelerin kullanımı ile üretilen bu merdivenler özel olarak yapılmakta ve uygulanmaktadır.

Küpeşte kısımları genel olarak cam veya çelik halat ile yapılabilmektedir. Basamak kısımları ise genel olarak ahşap veya ahşap kaplama olabilmektedir. Yapılacak profesyonel uygulama ile sorunsuz olarak bu merdivenler yapılardaki iç alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmektedir. Firmamız özellikle yapılacak olan bu uygulamalarda yapıların iç alanlarına en uygun olacak ve farklı seçenekleri sizlere sunabilmektedir. Bu modeller için birbirinden farklı tasarım ve renk seçeneklerini firmamızdan bulabilirsiniz. İstanbul için merdiven konusunda çok tercih edilen firmamız özellikle kaliteli malzemelerin kullanılması ile en güzel ve dayanıklı olan merdivenleri inşa etmektedir. İstenilen tasarımlarda ve yapıların iç kısımlarına en uygun olan görünüşlere sahip olan merdivenler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Duvardan Duvara Profesyonel Montajlı Merdiven

Evlerde veya ofisler ile birçok farklı alanda kullanılacak olan iç alan merdivenleri için bu modeller çok tercih edilmektedir. Çok güzel bir görünüş sağlaması nedeni ile duvardan montajlı merdivenler ve konsol merdivenler oldukça etkilidir. Bu konuda yapılacak olan işlemlerde gerekli çalışmaların yapılması oldukça önemlidir. En etkili şekilde yapılacak olan uygulamalar için başarılı bir proje oluşturulması gerekmektedir. Yapılacak bu işlemler ile en kaliteli malzemelerin temin edilmesi ile uygulana yapılmaktadır. Günümüzde en güncel merdiven modelleri içerisinde yer almaktadır ve sorunsuz olarak kullanımları mümkündür. Özellikle uygun fiyatlı olarak firmamız tarafından bu konuda gerekli çalışmaların yapılması sağlanabilmektedir. Yapıların iç alanlarında bulunan merdivenler için en etkili çözümler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.