Laminant Süpürgelik

463

Süpürgelik beş ila sekiz santim arasında değişen boyutları arasında olmakla beraber diğer yandan kullanım amacı döşemeler ile duvarların arasında oluşan boşluğun kapatılması ve estetik açıdan güzel görünüm sağlamaktadır. Laminant süpürgelik parkesine uygun içerikte olarak çamdan yapılmaktadır. Finger joint ya da bunun dışında MDF üzerine ahşap üzerine özel tutkalı kullanılarak yapılanmaktadır. Kaliteli olarak seçilen modellerin dayanıklılık süresi uzarken diğer yandan güzelliği de sunar. Modellerimiz çeşitli olmakla beraber laminant cilası olmayan masif diye adlandırılan parke ile lamine döşemede kolaylıkla kullanılmaktadır. Cilalaması yapılırken modern sistemler uygulanan bu süpürgelikler su bazlı olan cila kullanımı ile yapılmaktadır. Çamın en güzel şekilde sunulma olanağını sunmaktadır.

Profesyonel ekipman ve yardımcılar ile birlikte yapılan Laminant süpürgelik içeriklerimiz müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Her ürünümüzü güncel içeriklere uygun olacak şekilde oluşturmaya devam ediyoruz. Sayısız seçeneği sunarken uygun fiyattan ödün vermeden müşterilerimizi düşünüyoruz. Fiyat seçenekleri daha çok süpürgelik yapılacak olan büyüklüğü, ekipmanlar ve kullanılan araçların tümüne bağlı olarak değişim göstermektedir. Modern tarzı insanlarla bir araya getirirken tüm bu durumları göz önünde tutuyoruz. Çam olması ile doğal bir güzelliği evler içerisine alabilmek mümkündür. İnsan her zaman doğayı kopyalayarak bir şeyler üretmeye devam ediyor. Bunlardan birsi de süpürgeliktir.

Laminan Süpürge Fiyatları ve Kalitesi

İstanbul metropol şehir olarak birçok seçeneği kent sakinlerine sunmaya devam ediyor. Sınırsız olan insan ihtiyaçlarını kıt kaynakların en etkin kullanımı ile insan ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde bizlerde Laminant süpürgelik yaparak sunuyoruz. Bu sayede daha fazla insan ulaşırken evlerin ya da kullanılan iş alanlarının daha derli toplu ve güzel görünümünü sağlıyoruz.  Sürekli değişen bir oldu olan mimariye bağlı olarak mimari alanlarda kullanılan her detay da şekillenmeye devam ediyor. Döşemelerin duvar ile birleştiği alanlarda kullanım için uygun nitelikteki Laminant süpürgelikler de bunun kanıtı olurcasına internet adresimizde incelenebilir. Projeler için uygun olabilecek nitelikteki olan ürünleri kolaylıkla temin ederek binaların gereken alanlarına da uygun şekilde uygulama olanağını sunuyoruz.