Krom Tornalı Küpeşte Model ve Fiyatları

788

Merdiven kullanımında güvenliği sağlamak üzere kullanılan korkuluklar küpeşte adı verilen bir parça ile bir arada tutulmaktadır. Küpeştenin farklı malzemelerden üretilmesi mümkün olup sık kullanılan modeller arasında krom tornalı küpeşte çeşitleri yer almaktadır. Firmamız tarafından da küpeşte üretiminde tercih edilen krom malzeme sayesinde şık ve modern görünümlü merdivenlere sahip olmak mümkün olabilmektedir. Özellikle hastane, işyeri ve alışveriş merkezlerinde krom tornalı küpeşte kullanımı yaygın olmakla birlikte, mimari proje ile uyumlu olduğu takdirde konutlarda da bu modellerin kullanıldığı görülmektedir.

Krom tornalı küpeşte merdivenin ahşap olması halinde oldukça uyumlu bir görünüm sunmaktadır. Bununla birlikte merdiven ahşaptan farklı bir malzemeden yapıldığında da krom küpeşteleri tercih edebilirsiniz. Firmamız tarafından İstanbul için alternatif modellerin tasarım ve montajı yapılmakta olup güncel fiyat bilgisi hakkında firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Merdivenin güvenliğini büyük ölçüde belirlediği için küpeşte imalatının düzgün bir şekilde yapılması önemlidir. Bu açıdan firmamızın deneyim ve uzmanlığı müşterilerimiz için bir avantaj oluşturmaktadır. Merdiven yapılacak alanı belirledikten sonra firmamıza iletişim kurarak beklentilerinizi dile getirebilir ve mekânın atmosferine uygun bir tasarım yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tasarım istediğiniz şekilde olduktan sonra üretim ve montaj aşamalarının da kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz.

Krom Tornalı Küpeşteler Nasıl Monte Edilmeli?

Krom küpeştelerin merdivenin güvenliğini sağlamak gibi küpeştenin genel fonksiyonuna sahip olmak dışında dayanıklı olması ve uzun süre kullanılabilmesi en önemli özelliğidir. Ayrıca profesyonel bir firma aracılığıyla yaptıracağınız krom küpeşte evinizin tarzının modernleşmesine katkıda bulunacaktır. Krom küpeşteleri nemli bir bezle kolayca temizlemek mümkündür. Bu pratik temizlik uygulaması dışında herhangi bir bakım gerekli değildir. Malzemenin geri dönüştürülebilir olması ise ekonomik açıdan avantajlı bir durumdur ve çevreye ilave zarar vermeme noktasında etkilidir. Uygun fiyatlı krom küpeşte çeşitlerini farklı merdiven tasarımlarında kullanabilirsiniz. Malzemenin şekillendirilmesinin kolay olması bu imkanı vermektedir. Düz, köşeli ya da dönüşlü merdivenler bu küpeşte çeşidinin kullanımı için uygundur. Krom tornalı küpeşteler profillerin vidayla birleştirilmesi şeklinde uygulanmakta olup montajı kolaydır. Hafif bir malzeme olması dolayısıyla merdivene binen yük, alternatif malzemelere kıyasla daha azdır.