Cam Üzeri Ahşap Küpeşte

1058

Merdiven Tasarımlarının Değişmesi Ve Küpeşte De Cam Materyalinin Kullanılmasıyla Avm Küpeşteleri Olarak Da Yaygın Olarak Kullanılan Cam Küpeştelere İstenen Çap Veya Ölçüde Ahşap Küpeşteler Üretilir Ve Ahşap Küpeşteye Cam Kanalı Açılarak Camın Üzerine İyi Bir Tutkalla Montajı Yapılır.

Merdiven ve korkuluk sistemleri her geçen gün yenilenmekte ve gelişmektedir. Hal böyle olunca bu alanda yapılan yenilikler ve çalışmalar da arz-talep dengesine göre hizmetlerimiz arasına girmektedir. Cam üzeri ahşap küpeşteler son zamanlarda oldukça tercih edilen bir emniyet sistemidir. Modern, yenilikçi ve minimal görünümler çizen tasarımların yanı sıra ağırbaşlı ve ihtişamlı bir görünüm de sergileyebilmektedir. Bu noktada ahşabın rengi ve dokusu belirleyici rol oynamaktadır. Cam ve ahşabın kombin edilmesi sonucu ortaya oldukça güzel ve estetik bir görünüm çıkmaktadır. Cam üzeri ahşap küpeşte merdivenlerin kenarına yapılan cam korkulukların üzerine kanal açılmak suretiyle yapılmaktadır. Ardından paslanmayan spaydır yahut tutkalla montajlanarak ahşap ve cam birbirine entegre edilmektedir.

Cam üzeri ahşap küpeşte modelleri evlerin yanı sıra AVM ve kamusal yaşam alanlarında da kullanılabilmektedir. Merdivenlere yapılan ve estetik iç mimariye hizmet eden ürünlerimiz ve projelerimiz ile kaliteden ödün vermeden emniyetinizi sağlayabilirsiniz. Can güvenliğinin bilincinde, ve emniyeti ilk kıstas olarak baz alan projelerimiz, estetik ve göz alıcı görünümlerde sizlere sunulmaktadır.  Son derece kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik sayesinde hem modern hem de herkesin hayran olacağı projeler ortaya çıkarmaktayız. Sektörde var olan tecrübemiz ve özellikle cam üzeri ahşap  çalışmalarımız bu alanda oldukça modern projeler ürettiğimizin bir kanıtıdır denilebilir.

Cam Üzeri Ahşap Küpeşteler Kullanışlı Olur mu?

Cam üzeri ahşap küpeşte denilince akla gelen cam üzeri ahşap küpeşte seçeneklerimizin birçok rengi de bulunmaktadır.  Ahşabın her tonunu bu noktada sizlere sunarak ev dekorasyonunuza en uyumlu rengi birlikte seçmemiz mümkündür. Modern, minimal ve ferah bir görünüm isteyenler için tavsiye edilen açık renkler yahut daha mistik, country yahut ağırbaşlı bir görünüm arzu edenler için koyu renk masifler önerilmektedir. Cam üzeri oymalar ve farklı dokular da yine dekorasyonda fark yaratmanız için sizlere sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. Firmamız deneyimli proje mimarları ve zevk sahibi tasarım ekibinin yanı sıra işinin ehli ve başarılı teknik ekiplerden oluşmaktadır. Satıştan garantiye kadar her türlü hizmeti güncel uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz.