Düz Küpeşte (Babadan Babaya Bağlantı)

848

Merdiven denilince akla gelen ilk parçalardan biri küpeştedir. Korkuluk olsun ya da olmasın bir merdivende küpeşte kullanılması mümkündür. Küpeşteler malzeme ve renk ile tasarım bakımından farklılık gösterebileceği gibi uygulama bakımından da farklılık gösterebilmektedir. Hangi modelin uygulanacağı konusu mimari proje neyi gerektiriyorsa ona göre belirlenmektedir. Bu bağlamda firmamız İstanbul sınırlarındaki yeni yapı projeleri ile eski olmakla birlikte merdiveni değişen yapılar için kaliteli ve uygun fiyatlı küpeşte seçenekleri sunmaktadır.

Düz sahanlıklı merdivenler genel olarak düz küpeşte kullanımı için uygundur. Babadan babaya bağlantı yapılan düz küpeşte modellerinde farklı ölçülerde imalat yapılması mümkündür. Özel bir çalışma gerektirmemesi dolayısıyla her türlü küpeşte malzemesinden düz küpeşte imalatı yapılma olanağı bulunmaktadır. Bununla birlikte yeterli güvenlik sağlanabilmesi için imalatın profesyonel hizmet veren ve üretim standartları arasında kaliteye özel önem veren bir firma tarafından gerçekleştirilmesinde yarar vardır. Diğer modellerin aksine düz küpeşteyi göze hoş gösterecek ilave detaylar bulunmadığından malzeme ve işçilik kalitesi daha fazla öne çıkmaktadır. Firmamızın deneyim ve uzmanlığına güvenerek yaptıracağınız küpeşteleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Babadan Babaya Bağlantılı: Düz Küpeşte Modelleri

Modern ve sade bir görünüm arzu edenlerin tercihi olan düz küpeşteleri ahşap ya da ferforje korkuluklarla kullanabilirsiniz. Korkuluktaki boşlukların mesafesi ya da merdiven basamaklarının genişliğinin farklı olması uygulama sonucunu değiştirmemektedir. Firmamızın imalatı olan küpeşte çeşitlerinde güncel fiyatlar için iletişim kanallarımıza başvurarak bilgi alabilirsiniz.

Düz küpeştenin göze hoş gelen bir görüntüye sahip olması için malzemenin ve işçiliğin kalitesine ek olarak basamak, korkuluk ve küpeşte uyumunun da dikkate alınması önemlidir. Bu açıdan öncelikle uyumlu bir malzemeden düz küpeştenin yapılmış olmasına dikkat edilmesi, ikinci olarak ise merdivene estetik katacak bir rengin küpeşte imalatında tercih edilmesi yararlı olacaktır. Ahşap küpeşteleri vernikle renklendirerek doğal ve sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Ahşap küpeştenin bir başka faydası da sağlığınız için zararlı bir içerik barındırmaması olacaktır. Ferforje korkuluklarla kullanacağınız ahşap küpeşte için de uyumlu bir renk kullanmanız halinde oldukça şık bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır.