Merdivenci Tasarım Metodu…

1640

 

İnsanlara olumlu etkisi olan, şık ve dayanıklı merdivenler tasarlamayı amaçlayan MERDİVENCİ her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek .

ihtiyaç programlarını dikkate alır. Ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan tüm safhalarda, her projenin tasarımı ve kontrolünde yer alan ofis kurucuları her projenin başarısının takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir. Asli olan müşteri memmuniyeti ilkesiyle hareket eder.

Tamamlamış olduğumuz çok sayıdaki projede, mimari, iç mimariyi bir bütün olarak değerlendirerek  MERDİVENCİ ’nin çalışmaları, tasarım, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

MERDİVENCİ bugüne dek yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla yaklaşık 5000 den fazla ev, iş yeri avm ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.

RST AHŞAP & MERDİVENCİ bünyesinde alışılagelmiş ahşap merdiven ve Ahşap  küpeştenin yanı sıra, her türlü mimari, restorasyon, dekorasyon,  mevcut projeler üzerinde yerine özel ahşap taşıyıcılı merdiven, duvardan taşıyacılı  merdivenler , konsol merdiven,metal omurgalı merdiven,ahşap basamak,Ahşap merdiven,ahşap korkuluk vb. tasarım ve uygulama projeleri uygulamakta, bunun yanında kontrollük, inşaat ve taahhüt işleri yapılmaktadır.

RST AHŞAP& MERDİVENCİ, çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontröllü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefleyen RST AHŞAP & MERDİVENCİ.

RST AHŞAP& MERDİVEN, tasarım ve uygulamalarında müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.
RST AHŞAP& MERDİVEN, iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve merdiven uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.
RST AHŞAP& MERDİVEN  tecrübesiyle mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ,uygulama ve içmimarlık şirketidir.

Firmamız 2010 yılından itibaren ahşap merdiven sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Günümüz koşullarında sürekli gelişime inanan firmamız, her konuda her geçen gün geliştirdiği merdiven uygulamalarla daha çok müşteriye hitap etmektedir. Ahşap Merdiven detayları, size özel tasarımlar ve müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri ile Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyünü oluşturmayı başarmıştır.

Yoğun hayatımızda günümüzün 3/1 zamanını geçirdiğimiz evimizin merdivenlerinin ferah ve kullanışlı olması ön planda olmalıdır.Akıllı tasarımlarla merdivenlerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Piyasadaki stiller ve trendlerden dolayı merdivenleri dekore etmek çoğunlukla bir yarışma haline geliyor ve siz bir profesyonel Firmalarla  çalışmak zorundasınız.

Merdiven, korkuluk ve küpeşte lerimizi hayatımızın ayrılmaz parçası olarak gördüğümüz çocuklarımızın güvenliğini göz önünde bulundurarak tasarlamamız gerekir.

RST AHŞAP& MERDİVENCİ ‘de modern ve çağdaş tasarımları yaşayacaksınız. tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin isteklerine ve mekanın kullanışlılığına göre dizayn eder. Merdiven renklerimizi İç mekanların atmosferine uyacak şekilde tasarlamak bizim için bir görev olup, ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize bütün olanakları sunmaktayız.

%100 SİZE ÖZEL

RST AHŞAP& MERDİVEN da ihtiyaçlarınıza göre sınırsız seçenekler bulabilirsiniz……

RST AHŞAP& MERDİVEN , tamamen size özel tasarımlar yapar. Evinizin, işyerinizin ölçülerine bire bir, zevkinize birebir.

%100 DAYANIKLI TASARIM

RST AHŞAP& MERDİVEN, Merdiveninizi en rahat kullanabileceğiniz şekilde ustalarımız sadece size özel hazırlanan projelerle şık modern kullanışlı merdivenler oluşturur.

Profesyonel ekiler  tarafından sorunsuz prensipli çalışma ile zamanında teslim.

İMALAT özel tasarlanmış merdivenler, Fırın kurusu FSC belgeli kerestelerle deneyimli ustalarımız tarafından imalat yapılıp, özel ambalajlanıp sevkiyata hazır hale getirilmektedir.